STRONA GŁÓWNA

 
 

 

Klasy 0 - III

poniedziałek

Godzina

nauczyciel

zajęcia

klasa

11.45 – 12.30

E. Stępińska

Zajęcia wyrównawcze

Kl. I

11.45 – 12.30

A.Drygulska

Zajęcia wyrównawcze

Kl. IIIa

12.45 – 13.30

A.Brendler

Gimnastyka korekcyjna

Kl. IIIb

12.45 – 13.30

A.Cieplik

Gimnastyka korekcyjna

Kl. Ia

12.45 – 13.30

P. Klimczak

Gimnastyka korekcyjna

Kl. „0”

12.45 – 13.30

T. Mazur

Gimnastyka korekcyjna

Kl. IIIb

13.40 – 14.25

T. Mazur

SKS

Kl. IIIa/b

13.40 – 14.25

A.Cieplik

Zajęcia sportowe

Kl. Ia/b

14.00 – 15.00

A.Szymańska - Kuświk

Kółko plastyczne

Kl. „0”

wtorek

12.15 – 13.00

D. Wiśniewska

Zajęcia wyrównawcze

Kl. Ib

12.45 – 14.25

E. Ćwiek

Kółko młodego odkrywcy

Kl. IIIa/b

12.45 – 14.25

R. Gohra

Zajęcia wyrównawcze

Kl. II

14. 00 – 15.00

M. Danowski

Zajęcia muzyczne

Kl. „0”

14. 00 – 15.00

M. Sosnowska

Kółko plastyczne

Kl. Ib

środa

9.50 – 10. 30

P. Klimczak

Gimnastyka korekcyjna

Kl. „0”

12.45 – 13.30

R. Gohra

Kółko matematyczne

Kl. II

12.45 – 13.30

D. Wiśniewska

Kółko czytelnicze

Kl. Ia/Ib

13.40 – 14.25

G. Świniarska

Zajęcia wyrównawcze

Kl. IIIb

14.00 – 15.00

M. Wendt

Kółko plastyczne

Kl. IIIa

czwartek

12.45 – 13.30

E. Stępińska, A.Kowalczyk

Mały Samorząd Uczniowski

Kl. I - III

12.45 – 13.30

G. Świniarska

Łamigłówki mądrej główki

Kl. IIIa/b

13.40 – 14.25

P. Klimczak

Zajęcia piłki ręcznej

Kl. II - III

13.40 – 14.25

T. Mazur

Gimnastyka korekcyjna

Kl. Ib

14.00 – 15.00

S. Widomska

Kółko plastyczne

Kl. Ia

14.30 – 15.30

M. Grabowska

Kółko plastyczne

Kl. IIIb

piątek

11.45 – 12.30

P. Kamińska

Angielski na wesoło

Kl. I a/b

11.45 – 12.30

A.Drygulska

Kółko podróżnicze – Mały Globtroter

Kl. IIIa

12.45 – 13.30

A.Brendler

Zajęcia korekcyjne

Kl. IIb

12.45 – 13.30

M. Nestorowicz

Chór

Kl. III, IV. V, VI

14.00 – 15.00

A.Lenartowicz

Kółko plastyczne

Kl. IIa

Klasy IV - VII

poniedziałek

12.45 – 14.25

E. Zduńczuk

Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego

Kl. VIb

13.40 – 14.25

P. Klimczak

Piłka nożna dla dziewcząt

Kl. IV - VII

15.20 – 16.05

M. Skowronek

Szkolne Koło Europejskie

Kl. VII

wtorek

13.40 – 14.25

T. Mazur

Piłka nożna dla chłopców

Kl. IV a/b/c

13.40 – 14.25

P. Kliszewska

Big science – kółko języka angielskiego

Kl. IV - VI

13.40 – 14.25

J. Zapolnik

Kółko matematyczne

Kl. IV - VI

13.45 – 14.30

A.Drobnik

Kółko teatralne

Kl. IV - VII

13.45 – 14.30

M. Skowronek

Zajęcia wyrównawcze z języka angielskiego

Kl. V

14.25 – 15.20

D. Waszak

Zajęcia wyrównawcze

Kl. VII – 3 g.

środa

12.45 – 13.30

E. Zduńczuk

Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego

Kl. IV

13.40 – 14.25

D. Puchalska

Kółko przyrodnicze

Kl. Vb, VIa/b

czwartek

13.40 – 14.25

M. Nestorowicz

Zajęcia chóru

Kl. IV- VII

13.40 – 15.20

A. Wójcik

Relaks z komputerem

Kl. IV - VII

13.40 – 15.20 G. Lisius Kółko przyrodnicze Kl. IV

piątek

12.45 – 13.30

M. Nestorowicz

Zajęcia chóru

Kl. IV - VII

12.45 – 13.30

K. Ekowska

Zajęcia wyrównawcze

Kl. V

12.45 – 13.30

T. Mazur

Piłka nożna

Kl. IV - V

13.40 – 14.25

T. Mazur

Piłka nożna

Kl. VI - VII

16.00 – 18.00

A. Brendler

Zajęcia na basenie

Kl. VIIa/b/c

Klasy 2-3 gimnazjum

poniedziałek

8.00 – 8.45

J. Dajuk

Matematyka dla ambitnych

Kl. 2b

14.30 – 15.15

K. Ekowska

Przygotowanie do egzaminu z fizyki i matematyki

Kl. 3

14.35 – 15.20

G. Lisius

Przygotowanie do konkursów biologicznych

Kl. 2- 3

14. 35 – 15.20

A.Muszyńska, M. Skowronek

Erasmus+

Kl. 2 - 3

wtorek

7.00 – 7.45

I. Płotka

Zajęcia wyrównujące różnice programowe z języka niemieckiego

Kl. 2a

8.00 – 8.45

M. Nitecka

Przygotowanie do egzaminu z języka polskiego

Kl. 3b

14.35 – 15.20

P. Kliszewska

Kółko miłośników języka angielskiego

Kl. 2 - 3

14.25 – 15.10

J. Zapolnik

Przygotowanie do egzaminu z matematyki

Kl. 3

14.35 – 15.20

A.Muszyńska

Przygotowanie do egzaminu z języka angielskiego

Kl. 3

środa

14.35 – 15.20

M. Skowronek

Przygotowanie do egzaminu z historii i WOS-u

Kl. 3

czwartek

14.35 – 15.20

J. Dajuk

Zajęcia wyrównawcze

Kl. 2a/b

14.35 – 15.20

D. Waszak

Przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego z geografii

Kl. 3

16.45 – 17.30

T. Kywan

Kółko biblijne

Kl. 3-3

piątek

13.40 – 14.25

D. Puchalska

Przygotowanie do egzaminu z biologii

Kl. 3

13.45 – 14.30

A.Drobnik

Przygotowanie do egzaminu

Kl. 3a

16.00 – 18.00

A.Brendler

Zajęcia na basenie

Kl. 2-3

 


 

Plan płatnych zajęć pozalekcyjnych

 

 

 Lp

  Rodzaj zajęć

 Kontakt

Dzień

 Godzina

Miejsce

1

Zajęcia sportowe - karate

Władysław Andrukiewicz  696 480 590

Poniedziałek

14:50 - 15:35

Sala gimnastyki

korekcyjnej – Sala 135

Piątek

14:30 - 15:15

2

Zajęcia z robotyki i programowania

Wiktor Piotrowski  664 977 144    biuro@roboplanet.pl

Wtorek

13:30 - 15:00

 Sala 207

3

Zajęcia Fitnnes - Fit Kid

Aleksandra Kobielak  531 888 905

Wtorek

16:00 - 17:00

Sala gimnastyki

korekcyjnej – Sala 135

Piątek

16:00 - 17:00

4

Zajęcia Taneczne Teal Dance Studio

Przemysław Gizak 501 416 412

Środa

13:45 - 14:30

Sala gimnastyki

korekcyjnej – Sala 135

Czwartek

14:30 - 15:15

5

Zajęcia Taneczne GABI

Centrum Tańca GABI
501 370 900

Wtorek

13:50 - 14:35

Sala gimnastyki

korekcyjnej – Sala 135
lub
korytarz I piętro

6

Szachy - Pomorska Akademia Szachowa

531 909 899 akademiaszachowa@gmail.com

Piątek 13:40 - 14:40  

 

STRONA GŁÓWNA